Case Construction

Case Construction Case Construction
Case Construction Case Construction
Case Construction Case Construction

Case Construction

Adını markanın kurucusu Jerome Increase Case’den alan ve 19. yüzyılın sonlarında ortaya çıkan CASE Construction’ın oluşumu, J.I. Case’in yenilikçi ve pratik vizyonu ile başlangıçta buhar makineleri alanında şekilleniyor. Takip eden on yıllar boyunca şirket, yol yapımında kullanılan ekipmanlara öncülük etmeye başlıyor ve bunu yaparken deyim yerindeyse "dünyanın asfaltlanmasına" yardımcı oluyor. 20. yüzyılın başlarına gelindiğinde CASE artık inşaat ekipmanlarının lider üreticisi olarak kendini kanıtlamış bir marka haline geliyor. 1957 yılında, Dünyanın ilk fabrika entegreli kazıcı yükleyicisini üreterek sektöre yön veren bir ilke imza atıyor. Yıllar içerisinde büyük paletli ekskavatörler, lastikli yükleyiciler gibi ağır tonajlı inşaat ekipmanlarının yanı sıra nokta dönüşlü mini yükleyiciler, mini ekskavatörler, teleskopik yükleyiciler gibi hafif segment iş makinelerini de ürün yelpazesine ekleyerek sektörde her türlü talebi karşılayacak ürün gamına sahip bir üretici haline gelen CASE Construction; işini ve marka itibarını devamlı büyütmeye ve içinde yaşadığımız dünyayı inşa etmeye devam ediyor.

Hakkımızda

“Müşterilerimizin günlük hayatta karşılaştıkları zorluklara sezgisel ve doğru çözümleri sunmak için tutku ve deneyimimizden yararlanmak, vizyonumuzun temelini oluşturur!”

Türk Traktör

Türk Traktör Türk Traktör
Türk Traktör Türk Traktör

Türk Traktör

Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu olan TürkTraktör’ün kurumsal yapılanmasını Türkiye’nin sanayi devi Koç Holding ve dünyanın en büyük traktör ve zirai ekipman üreticilerinden CNH Industrial ortaklığı oluşturuyor. 2013 yılında iş makineleri sektörüne de giriş yaparak CASE Construction marka iş makinelerini Türkiye pazarına sunmaya başlayan TürkTraktör, Ankara ve İzmir’de bulunan kendi tesisleri, direkt satış bölge müdürlükleri ve bayi kanalları üzerinden sağladığı satış ve satış sonrası organizasyonu ile CASE Construction marka iş Makineleri için Türkiye çapında yaygın bir hizmet veriyor. Müşterileriyle yakın ve uzun süreli ilişkiler kuran, onlarla ortaklık içinde çalışmayı prensip edinmiş profesyonel ekipleriyle TürkTraktör, dijitalleşmeye, mega trendlere, sürdürülebilirlik ve yüksek maliyet verimliliği gibi çözümlere odaklanan bir yaklaşımla müşterilerinin verimli ve kârlı bir şekilde çalışmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. 2020 yılında yerli kazıcı yükleyici üretiminin de başlamasıyla birlikte TürkTraktör, tarım sektöründeki 65 yılı aşkın birikim ve tecrübesini iş makinesi alanına da taşımayı hedefliyor.