satis-sonrasi-hizmetler satis-sonrasi-hizmetler
satis-sonrasi-hizmetler satis-sonrasi-hizmetler

Servis hizmetlerimiz teknik eğitimlerini tamamlamış ve iş makinesi sektöründe deneyimli TürkTraktör servis teknisyenleri ile verilmektedir. Donanımlı servislerimiz genel onarımlar, komponent revizyonları, problem teşhisi, dış servis imkanları ile hizmetinizdedir.

Müşterilerimize sunduğumuz servis hizmeti ve montajını yaptığımız yedek parçalar TürkTraktör olarak 6 ay süre ile garantimiz altındadır. TürkTraktör Bakım Anlaşması (TÜBA) ile makinenizin bakımının zamanında ve gereğince yapılmasını garanti eder, orijinal yağ ve filtre kullanıldığından emin olur; eksik veya yanlış bakım nedeniyle arıza oluşması ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz.

TürkTraktör Yağ Analizi (TÜYA) makinenizde beklenmeyen arızaları önceden tahmin edebilmek için kullanabileceğiniz basit ve pahalı olmayan bir yöntemdir. Yağa ilaveten yakıt analizi de yapılabilmektedir.

TürkTraktör servisleri sürekli yenilenen programlar ile güncel yedek parça, servis manuel bilgilerine dış serviste bile ulaşmakta, Electronic Service Tool (EST) ile makine üzerinde bilgisayarlı arıza tespiti ve programlaması yapabilmektedir. Yurt çapına yayılmış TürkTraktör şubeleri ve yetkili servisleri size en kısa zamanda kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaktadırlar.